Kompleksowa renowacja elementów chromowanych

Przywracamy dawną świetność i blask oldtimerów stosując najnowsze dostępne technologie w połączeniu z tradycyjnym galwanicznym systemem miedź-nikiel-chrom dzięki czemu jesteśmy pewni uzyskania najlepszego i najtrwalszego efektu.

Chromowanie dekoracyjne polega na elektrolitycznym nałożeniu na powłokę niklową cienkiej warstwy chromu o grubości od 0,2 do 1,5 µm, który zabezpiecza powłokę niklową przed utratą połysku oraz nadaje jej charakterystyczną srebrzystą barwę z niebieskawym odcieniem.

 Ponadto powłoka zwiększa możliwości antykorozyjne powłoki niklowej, pozostaje niezmienna w normalnych warunkach atmosferycznych, utrzymuje przez wiele lat estetyczny wygląd, jest łatwa w utrzymaniu czystości, a jej duża twardość zabezpiecza przed mechanicznymi zarysowaniami.

k-chrom.png
k-niklowanie.png

Niklowanie błyszczące to pokrywanie wyrobów metalowych warstwą niklu. Niklowanie wykonuje się w celach antykorozyjnych, dekoracyjnych a także technologicznych jako podłoże dla innych powłok galwanicznych.

Niklowanie wykonuje się najczęściej na przedmiotach stalowych, a najtrwalsze powłoki osiąga się pokrywając stal najpierw grubszą warstwą miedzi, jako warstwą pośrednią o lepszej przyczepności zarówno do stali, jak i niklu, a następnie cieńszą warstwą niklu. Z kolei w powłokach najwyższej jakości taki układ warstw służy jako podłoże dla warstwy chromu.

Miedziowanie stosujemy najczęściej jako jedna z warstw wielowarstwowej powłoki ochronno-dekoracyjnej miedź-nikiel-chrom.

Zapewnia ona ochronę antykorozyjną oraz poprawę wyglądu elementu (strukturę geometryczną) dzięki bardzo dużym zdolnością do mikrowygładzania. Ze w względu na swoją strukturę gwarantuje szczelność i ciągłość powłoki.

Powłoka miedzi ze względu na swoje walory estetyczne może stanowić również  finalną warstwę elementów wyposażenia wnętrza.

k-miedz.png

Przygotowanie powierzchni tj. szlifowanie, polerowanie i naprawy blacharskie wykonujemy wyłącznie w ramach kompleksowej renowacji elementów chromowanych.

 
chrom_02
chrom_03
chrom_04
chrom_05
chrom_06
chrom_07

Przebieg procesu renowacji krok po kroku

W celu zapewnienia wysokiej jakości, terminowości oraz satysfakcji ze świadczonych przez nas usług podzieliliśmy nasze działania na 10 etapów, których przestrzeganie daje nam pewność, iż doprowadzimy restaurowane elementy do stanu fabrycznego.
rzetelna-button-mobile.png
rzetelna-button.jpg

AG-REM P.P.H.U. Remigiusz Gryń
Rozłazino, ul. Długa 5
84-218 Łęczyce

tel./fax : (58) 678 99 38
tel. kom : 603 683 950

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2016. All Rights Reserved. AG-REM P.P.H.U.