O firmie

Firma AG-REM PPHU Remigiusz Gryń powstała w 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Rozłazinie (15 km od Lęborka) przy ul. Długiej 5.
Główne nurty działalności firmy to świadczenie usług z zakresu:
  • Cynkowanie Galwaniczne
  • Lakierowanie Proszkowe
  • Śrutowanie/Piaskowanie
  • Kompleksowa renowacja elementów chromowanych
Podczas tych kilkunastu lat działalności stale się rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów , wynikiem tego są inwestycje w nowoczesny sprzęt i urządzenia. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie czego dowodem są zaufanie i lojalność stałych klientów. Jako firma z tradycją i wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy profesjonalizm, terminowość, a przede wszystkim wysoką jakość oferowanych usług.

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ich zadowolenie z jakości dostarczonych im wyrobów.
Zapraszamy do współpracy

Przywracamy dawną świetność

W branży galwanotechnicznej działamy od 1999 roku. W związku z nabierającą na sile w Polsce modą na odrestaurowywanie starych samochodów i motocykli postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę o kompleksową renowację elementów chromowanych.

Jako iż sami hobbistycznie zajmujemy się renowacją starych pojazdów i działamy w branży galwanicznej zawsze marzyliśmy o poszerzeniu swoich usług właśnie o chromowanie.

Poważniejsze plany zaczęły się pojawiać gdy sami wśród znajomych związanych z odrestaurowywaniem oldtimerów zaczęliśmy szukać firmy świadczącej usługi z zakresu renowacji powłok chromowych, którą mogliby nam polecić. Okazało się, iż natknęliśmy się na duży problem.

Ostatecznym motywatorem aby wreszcie zająć się tematem był fakt , iż fachowe i rzetelne firmy specjalizujące się w kompleksowej renowacji elementów chromowanych można policzyć na palcach jednej ręki, o czym przekonaliśmy się na własnej skórze.

Nie pozostało nam nic innego jak zająć się problemem i spróbować swoich sił w temacie.

Dzięki naszej determinacji i dbałości o szczegóły opanowaliśmy sztukę renowacji elementów chromowanych do perfekcji, a jakość naszych usług może potwierdzić rzesza zadowolonych klientów z kraju jak również z Europy, USA czy Rosji.

rzetelna-button-mobile.png
rzetelna-button.jpg

AG-REM P.P.H.U. Remigiusz Gryń
Rozłazino, ul. Długa 5
84-218 Łęczyce

tel./fax : (58) 678 99 38
tel. kom : 603 683 950

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2016. All Rights Reserved. AG-REM P.P.H.U.