imagefb_515445869219050.jpg

Krwista czerwień Ferrari, Jaguar Jamesa Bonda, charakterystyczny pomruk Mustanga, włoska elegancja ze sportowym zacięciem Alfy Romeo… Któż z nas nie chciał zasiąść za sterami samochodów, których widok zapierał dech w piersiach, kobiety mdlały, a dzieci wymieniały „fachowe” komentarze – „Ile ma na liczniku?”, „Dwieście dwadzieścia…”, „Ja cię…” i odjeżdżały nimi w świat fantazji…

 Wszystko zaczęło się w 1769 roku, kiedy to we Francji powstał pierwszy pojazd mechaniczny o napędzie parowym, który osiągał całe 4km/h. Dopiero 138 lat później Henry Ford uruchomił pierwszą na świecie, wielkoseryjną produkcję samochodów, wprowadzając na rynek Model T, niezwykle uniwersalny (mógł służyć również do napędzania urządzeń w gospodarstwach rolnych) i, jak na ówczesne czasy, niezawodny! Od tego momentu motoryzacja „ruszyła z kopyta”, a na rynku pojawiało się coraz więcej marek, znanych nam do dzisiaj.

O ile XIX wiek pozostawiał wiele do życzenia pod kątem dizajnu samochodów (możemy wybaczyć, toż były to dopiero początki), o tyle już XX wiek, szczególnie po II Wojnie Światowej, przyniósł nam samochody, które niejeden miłośnik motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu. Kto nie marzył o Jaguarze E-Type, Mercedesie 300 SL czy choćby kultowym Volkswagenie Beetle (typ 1) lub Citröenie 2CV? W tym miejscu można wymieniać setki marek i modeli, które do dziś zachwycają swoją sylwetką, urodą i wspomnieniami…

Na sentymentalną podróż do przeszłości, do czasów, w których słowo „piękno” zawsze kojarzone było z motoryzacją, zapraszamy już w listopadzie! Retro Motor Show odsłoni przed wami legendy światowej i rodzimej produkcji. Zobaczcie modele, na których widok mocniej zabije serce, zadrżą ręce, a w oku zakręci się łezka… Pokażcie swoim dzieciom jak wyglądały Wasze marzenia…

20171103_105832
20171103_111718
20171103_133121(0)-8
20171205_111759-x

Przywracamy dawną świetność

W branży galwanotechnicznej działamy od 1999 roku. W związku z nabierającą na sile w Polsce modą na odrestaurowywanie starych samochodów i motocykli postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę o kompleksową renowację elementów chromowanych.

Jako iż sami hobbistycznie zajmujemy się renowacją starych pojazdów i działamy w branży galwanicznej zawsze marzyliśmy o poszerzeniu swoich usług właśnie o chromowanie.

Poważniejsze plany zaczęły się pojawiać gdy sami wśród znajomych związanych z odrestaurowywaniem oldtimerów zaczęliśmy szukać firmy świadczącej usługi z zakresu renowacji powłok chromowych, którą mogliby nam polecić. Okazało się, iż natknęliśmy się na duży problem.

Ostatecznym motywatorem aby wreszcie zająć się tematem był fakt , iż fachowe i rzetelne firmy specjalizujące się w kompleksowej renowacji elementów chromowanych można policzyć na palcach jednej ręki, o czym przekonaliśmy się na własnej skórze.

Nie pozostało nam nic innego jak zająć się problemem i spróbować swoich sił w temacie.

Dzięki naszej determinacji i dbałości o szczegóły opanowaliśmy sztukę renowacji elementów chromowanych do perfekcji, a jakość naszych usług może potwierdzić rzesza zadowolonych klientów z kraju jak również z Europy, USA czy Rosji.

rzetelna-button-mobile.png
rzetelna-button.jpg

AG-REM P.P.H.U. Remigiusz Gryń
Rozłazino, ul. Długa 5
84-218 Łęczyce

tel./fax : (58) 678 99 38
tel. kom : 603 683 950

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2016. All Rights Reserved. AG-REM P.P.H.U.