Zakres usług

Główne nurty działalności firmy to świadczenie usług z zakresu:
Cynkowanie galwaniczne

ag_rem_cynkowenie.jpg
Cynkowanie ma na celu pokrycie powierzchni przedmiotów stalowych cienką powłoką cynku w celu ochrony przed korozją powodowaną działaniem powietrza i wody. Cynkowanie jest stosowane powszechnie w wielu gałęziach gospodarki, m.in. w przemyśle samochodowym, budowlanym i lotniczym.
Lakierowanie proszkowe

ag-rem_malowanie.jpg
Technologia lakierowania proszkowego polega na nakładaniu na metal (uprzednio oczyszczony mechanicznie lub chemicznie) farby, pod postacią proszku,  metodą natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Naładowane w pistolecie cząsteczki farby osadzają się na uziemionym, malowanym elemencie.
Śrutowanie, piaskowanie

ag-rem_piaskowanie.jpg

Śrutowanie i piaskowanie jest najskuteczniejszą metodą czyszczenia powierzchni - usuwania rdzy, starych powłok malarskich, które w największym skrócie polega na skierowaniu ścierniwa (piasku, śrutu) pod dużym ciśnieniem na czyszczoną powierzchnię.

Kompleksowa renowacja elementów chromowanych

Przywracamy dawną świetność i blask oldtimerów stosując najnowsze dostępne technologie w połączeniu z tradycyjnym galwanicznym systemem miedź-nikiel-chrom dzięki czemu jesteśmy pewni uzyskania najlepszego i najtrwalszego efektu.
rzetelna-button-mobile.png
rzetelna-button.jpg

AG-REM P.P.H.U. Remigiusz Gryń
Rozłazino, ul. Długa 5
84-218 Łęczyce

tel./fax : (58) 678 99 38
tel. kom : 603 683 950

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2016. All Rights Reserved. AG-REM P.P.H.U.